PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200939}

Węże w samolocie

Snakes on a Plane
4,1 20 998
ocen
4,1 10 1 20998
4,1 8
ocen krytyków
Węże w samolocie
powrót do forum filmu Węże w samolocie

Moja Opinia :D

ocenił(a) film na 1

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!
O mój Boże! Podczas oglądania [po jakichś 40 minutach]pomyślałem że nie ma sensu marnować czasu na pisanie postów o tym gównie. Ale końcówka mnie rozwaliła na tyle że sobie nie odpuszczę.
Widziałem wiele koszmarnych filmów, naprawdę zjebanych...Nawet Uwe Bolla oglądałem ale ten film to po prostu jest k***a masakra! To muszą byc jakieś jaja. Gigantyczna ukryta kamera!
Film jest tak głupi jak koleś który wymyślił tytuł. Po jakimś czasie kiedy zdawało się że zginęli wszyscy piloci wpadło mi do głowy że brakuje tyklko tego aby pani 'stjułardesa' zapytała podróżnych czy któryś z nich umie pilotować samolot. I co widzę? Ona naprawdę to robi. HAHHAHHAHHHAHHAH! no nie wytrzymałem! A potem Samuel "Bad Motherfucker" Jackson stwierdza że pozbędą sie węzy otwierając okna, A to jak spasiony bambo ląduje samolotem ratując wszystkich bo grał na PS2 to jest mistrzostwo świata!!!!!!!1
Polecam wszystkim! Gwarantuję że jeszcze czegoś takiego nie widzieliście!

Lord_RABRAK

ty debilu jak ci sie nie podoba to nie patrz tylko włącz badziewski Polsat i patrz na te twoje tandety a po drugie to nie było PS2 tylko PSP durniu nieobeznany w temacie konsol

ocenił(a) film na 5
DemonChris21

tu bronie kolegi, bo uczył sie na ps2 a psp to miał w samolocie akurat tylko, ale i tak wypowiedź kolegi dość no nie obiektywna... bo to trochę komedia była i pare fajnych zagrań było... to nie był film na tak poważnie zrobiony, ale i tak kiepski ale widziałem gorsze. daje 5 czyli ok takie...

pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Newelowsky

Swoją ocene (5) uzasadnie w nastepujacy sposob - ten film nie wypadł poniżej moich oczekiwań, ponieważ nieczego sie po nim nie spodziewałem. Oglądajac tego rodzaju 'dziela' trzeba sie nastawic na solidna dawke humoru, podobnie postąpiłem przy hostelach i wyszedłem z tego starcia obronną ręką, czyli uśmiałem się jak przy niejednej komedii. Takie podejscie polecam każdemu, mozna sobie w ten sposob oszczedzic nerwow i przysporzyć niezłej zabawy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
DemonChris21

To było PSP? No to w takm razie daję filmowi 10/10. Naprawdę kolosalna różnica... Skoro to było PSP anie PS2 to film zasługuje na Oscara.

Lord_RABRAK

taaaaaaaaa zgadzam sie!! naprawde dzisiaj ciezko o dobra komedie a tu niespodziewanie - jest! i kolejna cudna kwestia - mam dosc tych pieprzonych wezy w tym pieprzonym samolocie!!! yeah nawet nie wiem jak to skomentowac :P

ocenił(a) film na 5
Lord_RABRAK

Ja dałam 5/10, strasznie zawiodłam się na tym filmie... Samuel L. Jackson gra w coraz gorszych filmach :. Nie będę pisać dużo o tym filmie po prostu nie spełnił moich oczekiwań... a szkoda :.

ocenił(a) film na 2
Lord_RABRAK

Kolejny idiotyczny amerykański film wyprodukowany dla amerykańskich idiotów. Sama nazwa tego filmu powala na kolana. Rozwaliła mnie scena jak waż ugryzł kobietę w oko :D dalej już niestety nie dotrwałem.
Ciekawe kiedy zrobią film "Wilki w autokarze" :)

ocenił(a) film na 1
Kajzer

zgadzam się, chociaż uważam że dużo starciłeś rezygnując z dalszego ogladanaia. jeszcze ci polecam "Węże w pociągu".....

ocenił(a) film na 6
Lord_RABRAK

Powiem tak film mi się podobał.Było to co teraz jest w modzie (horror+komedia)Polecam ten film i Krwawa uczta oraz Powrót żywych trupów ten z 80 lat.Co do tych węży fajne były sceny w ubikacji :)
1.Szybki sex a potem wąż cycka scuta pięknej blondyny.
2.Koleś sobie spokojnie sika a tu nagle z kibla wychodzi wąż i go w pałe dziabnął.
Z tego się naprawade uśmiałem.Poprostu polecam ten film.Ja daje 8.

ocenił(a) film na 6
S_z_y_m_o_n

Keyzer Soze ja bym chciał zobaczyć ,,Krwawy zoologiczny'' lub ,,Krwawe zoo".Tutaj wszystkie zwierzęta zostały wypuszczone i zaczeły swoją jatkę na ludziach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones