PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=248594}
5,8 66
ocen
5,8 10 1 66

The American Way
powrót do forum filmu The American Way

Jestem wielkim fanem Johna Cazale i chcialbym zobaczyc jego wszystkie filmy...

Kaka990

Też bym chciał , ale mimo najszczerszych chęci nigdzie w sieci nie znalazłem. :(

Kaka990

no Cazale jest nawet dobry. w wielu filmach nie wystąił, ale dał się zapamiętać z Ojca chrzestnego i Łowcy jeleni. zapamiętałem go jako wstydliwego człowieka, bowiem nie odgrywał może ciekawych i zapadających w mózgu ról. a swoją drogą, to niezbyt wygórowane życzenie, aby obejrzeć wszystkie jego filmy, ale jak widzę, to nawet w tej sytuacji zdarza się, że jednak są problemy. życzę powodzenia

kryslav

jakiś czas temu oglądałem Pieskie popołudnie. zagrał tam najlepszą swoją rolę. jeśli obejrzałbym jeszcze The american way, to widziałbym już wszyskie z nim filmy

ocenił(a) film na 8
Kaka990

Z tej stronki można ściągnąć film. http://rapid4all.org/forums/movies/619219-american-way-1962-a.html
W 100 procentach nie jestem pewien czy to ten, bo jeszcze go nie widziałem

ocenił(a) film na 8
sparrow491

Tak, to ten film.

ocenił(a) film na 3
Kaka990

Wystarczy w google wpisać "the american way 1962 pl" - pierwszy link.
Nie jest to jednak jakiś genialny filmik. Amerykanie podchodzą w nim do tematu swojego społeczeństwa końca lat 50-tych. Trochę wyśmiewają ten styl życia. Gdyby to nie był debiut wielkiego aktora obszedł by się bez echa.

ocenił(a) film na 5
Kaka990

też na niego poluję, to jedyny film którego nie widziałam z Cazale. uwielbiam tego aktora. wielka strata dla kinematografii, że tak wcześnie zmarł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones